İçeriğe geç

Bostancı Regal Servisi

Bostancı Regal servisi, siz değerli Kadıköy ve Maltepe ilçe sakinlerine Regal teknik servis hizmeti veriyor. Her birimin uzman teknisyenleri ile sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz. Arızalı cihazlarınızı tamir ettirdikten sonra peşinden koşmak istemiyor, karşınızda muhatap bulacağınız bir firma arıyorsanız Bostancı şubemizi hemen arayın. Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir. Erken saatlerde başlayan mesaimiz haftanın 7 günü sürmektedir. Regal cihazlarınız ne zaman bozulursa bozulsun Bostancı servisimizi arayarak nöbetçi ekiplerden destek alabilirsiniz.

Regal markası ülkemizden en uygun fiyatlı ürünlerin satışını yapan nadir firmalardan biridir. Yıllardır Küçükyalı semtinde hizmet veren Regal servisi şubemiz Bostancı mahallesinde ikamet eden komşularımıza da destek veriyor. Bostancı Regal servisi şubemizi haftanın 7 günü arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bostancı Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makinesi için tamir hizmetleri sunan firmamız aynı gün içinde onarım yapıyor. Arızalı Regal bulaşık makinesi için yerinde onarım hizmeti istiyorsanız Bostancı Regal servisi hemen arayın. Şubemiz semtin en eski tamir firmalarından biridir. Eski yeni tüm cihazları aynı gün içinde tamir eden firmamız yapılan işlemlere ve değişen parçalara 1 yıl garanti veriyor.

Bostancı Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Yıllardır Regal cihazlar için onarım hizmeti veren firmamız Regal çamaşır makinelerinde en çok sıkma sorunu ile karşılaşmıştır. Regal çamaşır makinesi sıkma yapmıyor ise ilk olarak yapmanız gereken cihazın suyu boşaltıp boşaltmadığınız kontrol etmektir. Eğer suyunu boşaltmıyor ise sağ alttan pompasını açıp kontrol etmelisiniz. Suyunu boşaltamayan hiç bir çamaşır makinesi sıkmaya geçmez. Eğer pompada sorun yok veya “ben bunu yapamam” diyorsanız Bostancı Regal servisi hemen arayın. En pratik çözümleri evinizde uygulayalım. Servis olarak tamirini yaptığımız Regal çamaşır makinenize 1 yıl da servis garantisi veriyoruz.

Bu yazıyı Puanla
[Toplam: 0 Ortalama: 0]